E-mail kosny15@interia.pl
Tel. 535 230 446

O nas

Who We Are

Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu, od tego czasu nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu informatyki i wykorzystuje ją na codzień zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Z wielkim zainteresowaniem i pasją śledzę rozwój nowych technologii ze świata informatyki i pochłaniam wiedzę na ich temat. Staram się sprostać oczekiwaniom współczesnego użytkownika komputera oferując szeroki wachlarz najnowszych rozwiązań zajmując się serwisem komputerów oraz tworzeniem stron internetowych.

Let us help! If your phone has a broken front glass, non-responsive buttons, a broken camera, etc...

Sam mam pasję

 

Jestem wręcz oddany starym sprzętem telefony, komputery, laptopy i inne stare sprzęty które posiada. Kocham poznawać ich działanie i pomimo swojego wieku działają w porównaniu do dziejeszego sprzętu. Chwilowo mój najstarszy laptop ma 20lat. Chce dalej rozwijać swoje zainteresowania w tym kierunku zbierając coraz większe ilości sprzętu.

Do kogo kieruję swoją ofertę sam??

Na pewno do osób prywatnych i małych firm ze względu na to że wszystko praktycznie wykonuje samodzielnie. Wszystko co robię wkładam to całe moje serce i wiedzę.

  Zapraszam do zapoznania się z moją ofertę 🙂    

Na rynku istnieje wiele firm, które świadczą podobne usługi, jednak z racji tego, że są to większe firmy i serwisy, a ich działalność nastawiona jest głównie na świadczenie usług dla firm, zazwyczaj nie są zainteresowane wykonywaniem zleceń dla pojedynczych osób lub proponują je w cenach nie osiągalnych dla prywatnych użytkowników. Działając samodzielnie mogę każdego potraktować w sposób indywidualny, dostosować się do jego potrzeb i oczekiwań. Wykonując pracę osobiście robię to w sposób wyjątkowo rzetelny biorąc pełną odpowiedzialność za jej efekty, jestem w stanie zaoferować usługi informatyczne w atrakcyjnych cenach.  Ponieważ komputery to moja pasja od wielu lat, do swojej pracy podchodzę ze szczególnym zaangażowaniem oferując wysoki standard wykonania.

Swoja przygodę w tworzenie stron zacząłem o pisaniu blogu o swojej pasji, który znajduję się nadal w sieci pod  linkiem Komputerowe porady. Wygląd jest bardzo ubogi tak jak by to robiło małe dziecko ale to były moje poczatki a najbardziej liczył się przekaz. I mój drugi projekt z którego się uczyłem i każdego dnia ma ponad 1000 wyświetleń. Był o kolejnej rzeczy którą po prostu kocham, są to stare komputery i systemy. A strona była poświęcona grą i programom z lat 70,80,90 o początku lat 2000. Strona znajduję się pod adresem archsterowniki.ucoz.com. Było też inny miej znaczących stron, które je tu z czasem dodam 🙂