Serwis Laptopów, Notebooków, Netobooków

 

 

Specjalizujemy się w naprawach notebooków wszystkich wiodących marek tj.: HP, Dell, IBM/ Lenovo, Acer, Asus, Samsung, Fujitsu Siemens. Wszystkie naprawy wykonywane są na miejscu w naszym serwisie, nie zlecamy napraw osobom trzecim przez co jesteśmy w stanie utrzymywać bardzo konkurencyjne ceny, w bardzo krótkim czasie zdiagnozować uszkodzenie oraz usunąć usterkę. Naprawy serwisowe objęte są gwarancją od 30 dni do 12 miesięcy w zależności od wykonanej usługi.

Wymiana matrycy od 30zł
Wymiana zawiasów od 20zł
Wymiana części obudowy od 40zł
Wymiana taśmy matrycy od 40zł
Wymiana gniazd na płycie od 50zł
Wymiana klawiatury od 20zł
Czyszczenie i konserwacja ( wymiana past, smarowanie wiatraków) od 60zł
Instalacja systemu bez utraty danych od 50zł
wymiana gniazda zasilania od 50zł
Usuwanie wirusów z laptopa od 70zł
Przegląd laptopa(wystawiamy pisemną informacje o stanie technicznym laptopa) 90zł

Jeśli któraś z wyżej wymienionych usterek występuje w Twoim laptopie, usługę naprawy wykonamy z największą starannością i dbałością o Twój sprzęt w jak najkrótszym terminie.

Naprawa laptopa po zlaniu to złożony proces, usterkę trzeba pozostawić profesjonalistom, dzięki naszym ekspertom i wysokiej klasy urządzeniom jesteśmy w stanie uratować laptopa po zalaniu. Serwis Trząs-u ma bardzo wysoką skuteczność napraw laptopów po zalaniu. Posiadamy myjki ultradźwiękowe dzięki którym umyjemy elementy elektroniczne laptopa, efektem tego będzie idealnie czyta np. płyta ? jak przed zalaniem.

Nawet w przypadku niewielkiego zalania, nie lekceważ tego, dostarcz sprzęt do serwisu Meritum, nawet niewielka ilość płynu może spowodować w późniejszym czasie zwarcia, korozję i utleniania się powłoki płyty.

Jeśli na wskutek nieszczęśliwego wypadku doszło do zalania laptopa płynami (kawa, wino, woda, piwo, soki, cola) ? postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami:

  • odłącz laptopa od zasilania
  • wyciągnij baterię
  • odłącz urządzenie peryferyjne
  • nie włączaj laptopa dla sprawdzenia ?czy działa?
  • skontaktuj się najszybciej jak to możliwe z serwisem , udzielimy wskazówek jak dostarczyć do nas bezpiecznie sprzęt

Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni.